Žulové desky

Dlažební a silniční desky a žulové dlaždice

Našim zákazníkům nabízíme žulové dlažební kostky, dlažební kostky a terasové dlaždice v široké škále barev. Díky svým funkčním vlastnostem se používají jako materiál na fasády, podlahy a schody, ale i na terasy a příjezdové cesty. Mezi charakteristické rysy našich řešení patří vysoká kvalita zpracování, výjimečné estetické vlastnosti a široká nabídka dostupných řešení. Použití žulových terasových desek usnadní realizaci jakýchkoli designových představ spojených s vytvářením různých typů obkladů. Žulové desky dodávají eleganci, trvanlivost a ušlechtilost vnitřním i vnějším povrchům (podlahám, chodníkům, fasádám).

Žulové desky - výrobky vysoké kvality

Mezi výhody našich výrobků patří jejich snadná údržba. Žulové terasové desky lze pro získání více či méně hladkých povrchů podrobit různým úpravám: plamenem, kladivem, pískováním, kuličkováním, broušením nebo leštěním. Nejběžnějším typem povrchové úpravy je úprava plamenem, která se používá především při úpravě vnějších povrchů, jako jsou příjezdové cesty, chodníky a parkoviště. Takový povrch je drsný a neklouže. Zajišťuje bezpečnost při chůzi a minimalizuje tak riziko pádu. Proto lze výrobky z pálené žuly používat v oblastech vystavených odmrazování nebo kontaktu s vodou. Žulové desky mohou mít také hladší povrch, kterého se dosáhne broušením nebo leštěním. Používají se pak především v interiérech k povrchové úpravě podlah, parapetů nebo schodů.

Žula, včetně žulových desek, se často používá ve veřejných budovách jako obklady stěn a podlah, protože se snadno udržuje v čistotě. Je odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a mechanickému poškození a jeho nasákavost je velmi nízká. Žulové povrchy lze snadno čistit tlakovou myčkou.

Našim klientům poskytujeme:

Žulové desky nabízené naší společností splňují normu PN EN 1341:2003

Napisz do Nas

we'd love to have your feedback on your experience so far