Žulové schody

Žulové schody

Pevnost, trvanlivost, snadné zpracování a působivý vzhled žuly umožňují snadné použití těchto hornin ve stavebnictví. Žulové schody, vnitřní i vnější, ideálně podtrhují krásu nemovitosti a interiéru budovy, dokonale zapadají do jejího celkového designu a dodávají jí jedinečný charakter. Žulové schody jsou ideálním řešením jak pro domácnosti, tak pro kancelářské budovy nebo průmyslové objekty.

Žulové schody - trvanlivost a estetika zpracování

To, co odlišuje vnější žulové schody, je především jejich trvanlivost a odolnost vůči vnějším atmosférickým vlivům. Žulové schody jsou odolné vůči dlouhodobé vlhkosti a účinkům vody, měnícím se teplotám, mrazu i slunečnímu záření. Syté barvy, kterými se vyznačují žulová venkovní schodiště v naší nabídce, umožňují přizpůsobit je vzhledu každé budovy. Dlouhodobé působení výše uvedených faktorů rovněž nezpůsobuje žádné změny struktury a barvy.

Nadčasová klasika

Žulové vnitřní schodiště je návrhem pro zákazníky, kteří požadují vysokou kvalitu a nadčasové řešení, které bude vypadat dobře navzdory měnícím se trendům. Stejně jako vnější žulové schody je lze přizpůsobit barevnému schématu a designu konkrétního interiéru a dodat mu luxusní vzhled. Žulová schodiště jsou vhodná zejména pro kancelářské budovy komerční budovy, kulturní instituce nebo veřejné budovy. Tato místa jsou vystavena velmi vysokému zatížení v důsledku intenzity dopravy.

Vnitřní žulové schodiště se může stát ozdobou vstupní haly nebo prostorného obývacího pokoje. Každý design lze individuálně přizpůsobit interiéru.

Vnitřní a vnější žulové schody

Nejdůležitější vlastností námi nabízených řešení je jejich univerzálnost, protože je lze použít v různých objektech a díky různým tvarům nebo stupňům je snadné zajistit, aby odpovídaly výšce nebo místnosti. Kromě toho jsou žulové schody vynikající investicí na mnoho let, protože kromě odolnosti proti poškození nebo zhoršení vlivem používání si zachovávají i vysoký estetický vzhled. Jako specialisté na výstavbu těchto konstrukcí neomezujeme naši ani vaši představivost a realizujeme i složité zakázky. Naše realizace můžete obdivovat na různých místech v Polsku a přesvědčit se o všech těchto vlastnostech, které jsme vám o nich sdělili.

Nabízíme přizpůsobitelné tvary, rozměry a barevná provedení schodišť. Provádíme jak jednoduché konstrukce, zakřivené žulové schody, tak i zámkové modely v závislosti na místě jejich použití. Zaručujeme komplexní péči – od okamžiku vyměření, přes fázi instalace až po dokončení. V každé fázi se snažíme zajistit, abyste dostali žulové schodiště, o jakém jste vždy snili.

Napisz do Nas

we'd love to have your feedback on your experience so far