IMPEKSTIR - výrobce a dodavatel vysoce kvalitní žuly

Jsme dlouholetým lídrem mezi výrobci a dodavateli žulových výrobků. Naše specializace zahrnuje prefabrikované kamenné silniční materiály a výrobky pro všeobecné stavebnictví. Náš sortiment zahrnuje tuzemské a dovážené kostky, obrubníky a kamenné desky.

Dodáváme svědomitě a včas. Mezi naše zákazníky patří mezinárodní korporace a tuzemské stavební společnosti. Podílíme se na infrastrukturních i komerčních investicích a poskytujeme zákazníkům materiály z technických specifikací projektu.

Komplexnost

S našimi rozsáhlými výrobními kapacitami a zkušenostmi plníme zadané úkoly komplexně, a to jak z hlediska výrobků, tak logistického servisu

.

Spolehlivost

Ke každému objednanému projektu přistupujeme s maximální péčí. Dbáme na kvalitu našich výrobků, včasné dodání a realizaci zakázek podle dohody se zákazníkem.

Zkušenosti

Více než 12 let zkušeností v oboru. Spolupráce s nadnárodními a rodinnými podniky. Realizace soukromých, veřejných a komerčních projektů.

Zkušenosti a nasazení pro každý projekt

Jako zkušení odborníci jsme dobře obeznámeni se specifiky prováděných zakázek.

Víme, že jsme povinni zajistit, aby dodávky probíhaly podle plánu a aby materiál měl dohodnutou kvalitu a nejnižší cenu.

Výběrem naší nabídky si zároveň dáváte jistotu, že vaše smlouva bude splněna tak, jak bylo dohodnuto. Náš sortiment zahrnuje žulové dlažby, žulové desky, obrubníky, opěrné bloky, žulové schody a zdicí kámen.

Podívejte se na naše portfolio dokončených projektů!

KWARC – žulový důl v Kostrzy, u Strzegom

Máme také vlastní ložiska žuly – žulový důl, kde těžíme žulové hroudy, které zpracováváme na žulové bloky, desky a hotové žulové výrobky.

Náš důl se nachází v Kostrzy u Strzegomi. Přístup k vlastní surovině, strzegomské žule, nám umožňuje nepřetržitou výrobu, jistotu dodávek a dobrou cenu. Zjistěte více o našem žulovém dole.

 

Máte dotaz, potřebujete cenovou nabídku, kontaktujte nás

Napisz do Nas

we'd love to have your feedback on your experience so far