Žulové obrubníky a trny

Žulové obrubníky a trny

Nabízíme žulové obruby a obrubníky – pevná a promyšlená řešení, která zaručují trvanlivost a estetiku. Díky svým dobrým technickým parametrům a vysoké odolnosti proti poškození se používají ve stavebnictví, zejména při výstavbě a rekonstrukci silnic, dálnic, náměstí, chodníků a mostů. Díky použití kvalitních materiálů, udržitelné výrobě a pečlivé povrchové úpravě jsou vhodné pro stavební a silniční práce. Naše žulové dlažby jsou navíc estetické, takže vypadají perfektně nejen jako funkční prvek, ale také jako dekorativní prvek, například v zahradách a na náměstích.

Solidní řešení pro stavebnictví

Použití odolného kamene, jako je žula, zajišťuje nízkou nasákavost. Žulové výrobky jsou zárukou trvanlivosti budovaných silnic, dálnic nebo chodníků. Zabraňují praskání dlažby a pronikání vody pod ni, což by mohlo vést i k nadměrné vlhkosti. Použitá surovina se vyznačuje také vysokou mrazuvzdorností a odolností vůči mechanickému poškození nebo nadměrnému tlaku. Právě díky těmto vlastnostem je kamenný obrubník pro stavebnictví nejvhodnějším řešením. Kamenné obrubníky se používají v:

Zaměřujeme se na kvalitu a pečlivé zpracování, což se projevuje v dlouhé životnosti našich výrobků. Proto v naší nabídce najdete žulové obrubníky. Volba tohoto materiálu je rozumná z několika důvodů:

Z těchto důvodů a vzhledem k jejich estetickému a univerzálnímu vzhledu jsou naše žulové obrubníky velmi žádané pro stavební práce všeho druhu. Jejich kvalitě můžete důvěřovat, protože dbáme na každý detail zpracování a povrchové úpravy.

Žulové obrubníky v naší nabídce

Náš sortiment zahrnuje nejen žulové obrubníky, ale také kamenné opěrné bloky: zakřivené a rovné. Výrobky jsou k dispozici ve standardních velikostech, ale vyrábíme je i na zakázku. Řešení, která nabízíme, jsou vyráběna v Polsku, ale dodáváme je také z Číny. Nabízíme atraktivní ceny a velký výběr žulových obrubníků. V nabídce:

Naši zákazníci mohou využívat širokou škálu řešení. Patří mezi ně zakřivené a rovné modely ve standardních a přizpůsobených velikostech. Všechny žulové obrubníky splňují normy kvality PN- EN 1343:2003 a PN-B-11213, což dokazuje, že jsou robustní a bezpečné.

Napisz do Nas

we'd love to have your feedback on your experience so far